ubytování - hlavní strana

Webové kamery

Ski areál Razula

Sjezdovka má celkovou délku 1000 metrů a končí cca 100 metrů vedle našeho apartmánu. Je označena jako červená a je certifikována Mezinárodní lyžařskou federací FIS, jako ideální závodní sjezdovka. Přímo pod sjezdovkou je restaurace s rychlým občerstvaním Gril srub Razula.

Sjezdovka Razula


Sjezdovka Horal

400 m dlouhá mírná sjezdovka, která je označena jako modrá. Kvalitně upravovaná a ve večerních hodinách plně osvětlená sjezdová trať je vyhledávána především začátečníky, méně zkušenými lyžaři a díky Lyžařské škole Horal a vlečnému lanu i nejmenšími dětmi.

Sjezdovka Horal


Ski areál Soláň - Vrchol

Areál disponuje čtyřmi vleky a sedmi sjezdovkami různých obtížností. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře. Dvě sjezdovky nižší obtížnosti, z nichž jedna je obsluhována dětským lanovým vlekem pro nejmenší, jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Pro náročné je určena černá sjezdovka Kamikaze.

Sjezdovka Vrchol


Ski areál Mezivodí

Lyžařský areál Ski Mezivodí se nachází v nadmořské výšce 602 - 712 m n.m. v obci Bílá - Mezivodí, v malebné krajině Moravskoslezských Beskyd při soutoku říček Bílá Ostravice a Lučovec, blízko hranic se Slovenskem.

Sjezdovka Vrchol


Ski areál Karolinka

Nachází se na okraji města Karolinka, těsně vedle hlavní silnice Vsetín - Velké Karlovice. Areál nabízí vysokokapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1000 m a je určen spíše pro náročnější a sportovní lyžaře.

Celá plocha hlavní sjezdovky je uměle zasněžována, rovněž je osvětlena a nabízí tak ideální podmínky i pro večerní lyžování.
Areál je dostupný vlakem, autobusem nebo autem - parkoviště u spodní stanice s kapacitou 200 aut je ZDARMA.

Webkamera ski areál Karolinka
kontakty: +420 910 808 426, ubytovanirazula@seznam.cz | webdesign | mapa webu | © 2023 Apartmína.cz