ubytování - hlavní strana

Webové kamery

Pohled z horní části Ski areálu Razula

Sjezdovka má celkovou délku 1000 metrů a končí cca 100 metrů vedle našeho apartmánu. Je označena jako červená a je certifikována Mezinárodní lyžařskou federací FIS, jako ideální závodní sjezdovka. Celá sjezdovka je osvětlena každý večer mimo neděle se zde provozuje noční lyžování. Přímo pod sjezdovkou je restaurace s rychlým občerstvaním Gril srub Razula.

Sjezdovka Razula


Sjezdovka Horal

400 m dlouhá mírná sjezdovka, která je označena jako modrá. Kvalitně upravovaná a ve večerních hodinách plně osvětlená sjezdová trať je vyhledávána především začátečníky, méně zkušenými lyžaři a díky Lyžařské škole Horal a vlečnému lanu i nejmenšími dětmi.

Sjezdovka Horal


Ski centrum Kohútka

Velká sjezdovka Kohútka


Ski areál Karolinka

Nachází se na okraji města Karolinka, těsně vedle hlavní silnice Vsetín - Velké Karlovice. Areál nabízí vysokokapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1000 m a je určen spíše pro náročnější a sportovní lyžaře.

Celá plocha hlavní sjezdovky je uměle zasněžována, rovněž je osvětlena a nabízí tak ideální podmínky i pro večerní lyžování.
Areál je dostupný vlakem, autobusem nebo autem - parkoviště u spodní stanice s kapacitou 200 aut je ZDARMA.

Webkamera ski areál Karolinka


Pohled na centrum Velkých Karlovic

Kamera je umístěna na hotelu Tatra a směřuje na centrum Velkých Karlovic, uprostřed vidíte kostelík.

Pohled z webkamery na Velké Karlovicekontakty: +420 910 808 426, ubytovanirazula@seznam.cz | webdesign | mapa webu | © 2018 Apartmína.cz