ubytování - hlavní strana

Popis apartmánu

Apartmán o velikosti 2+kk o výměře 51 m2 s balkonem. Kapacita apartmánu je max. 4 osoby. Je orientován jihozápadním směrem a proto je v něm dostatek světla.

Moderně vybavená kuchyň s obývacím pokojem

Jídelní kout s kuchyňským stolem Barpult Apartmína s výhledem na TV Posedět na baru a sledovat film

Kuchyň je vybavena sklokeramickou deskou, multifunkční troubou, značkovým antibakteriálním Granitovým® dřezem Schock, myčkou nádobí, ledničkou, rychlovarnou konvicí a kompletní sadou nádobí. Ve skříňkách a poličkách je dostatek prostoru na uložení vašich věcí. Měli byste se zde cítit útulně a pohodlně jako doma, aby se vaše dovolená, ať už v létě nebo zimě, velmi líbila.

Vedle kuchyňské linky je pohodlný barpult s dvěma barovými židlemi. Jídelní kout je vybaven stolem pro 4 osoby.

Když sedíte u baru, či obědváte u stolu, máte z přilehlých dveří na balkon krásný výhled ven, do údolí pod Razulou. Balkon je kryt převisem střechy s dřevěným obložením, v létě na vás nepraží slunce, při přeháňkách na balkon neprší, v zimě není zasněžen. Když je teplé počasí, jsou na balkoně umístěné dřevěné stoličky, takže si můžete po obědě vzít z knihovny knížku a ve stínu si číst. V zimě můžete z balkonu sledovat, jestli není u vleku fronta a v tu pravou chvíli vyrazit si zalyžovat na sjezdovku Razula.

Výhled z balkonu Barpult Apartmína s výhledem na TV Sedačka v obývací části

Obývací pokoj s kuchyní je dost velký na to, aby sem bylo možné umístit také například skládací dětskou postýlku. Bohužel ji z hygienických důvodů nemůžeme v apartmánu nechat k zapůjčení, pokud máte malé dítě, doporučujeme ale si ji vzít s sebou. Zdejší zdravý vzduch vám i vašim dětem bude svědčit.

Rozkládání sedačky v obyvákuObývací prostor s rozkládací sedací soupravou se spací funkcí (v rozloženém stavu slouží jako plnohodnotná postel o rozměru 160 x 200 cm). K dispozici je LCD televize se satelitním přijímačem domácích i zahraničních televizních kanálů, herní konzole Sony PlayStation s hrami, která slouží zároveň jako CD a DVD přehrávač.

Ložnice s knihovnou pracovním stolem

Pracovní kout v ložnici Dvojpostel se zdravotní matrací Lampičky na nočních stolcích

je zařízena komfortní manželskou postelí se zdravotní matrací a pracovním koutem

Koupelna s vanou a samostatné WC

Umyvadlo se zrcadlem Vana Toaleta

Půdorys apartmánu

Půdorys apartmánu č.27 - APARTMÍNA

(rozmístění nábytku v apartmánu bylo oproti nákresu změněno a vylepšeno)

V celém bytě je k dispozici internet prostřednictvím wifi.

Součástí apartmánu je 1 parkovací stání.

V přízemí bytového domu se nachází velká uzamykatelná místnost, která slouží pro úschovu lyží v zimním období a pro kola v letním období.kontakty: +420 910 808 426, ubytovanirazula@seznam.cz | webdesign | mapa webu | © 2023 Apartmína.cz