ubytování - hlavní strana

Aktuální stav sjezdovek a počasí

Celé údolí Velkých Karlovic je pod sněhovou přikrývkou a panují zde výborné podmínky ke sjezdovému i běžeckému lyžování a dalším zimním radovánkám. Od 10.1. jsou v provozu také zbylé vleky Galik a Lanterna. Na sjezdovce Razula i Horal leží od 40 do 70 cm sněhu a až do 20.1. stále platí mimosezonní ceny! V provozu je také snowtubing na sjezdovce Horal.

Prognóza na nejbližší období: V provozu, (09:00-16:00, 18:30-21:00), výška sněhu: 70 cm, celková délka upravených tratí v provozu: 2000 m, počet upravených tratí v provozu: 4. Lyžuj a plav - ke skipasu hodina zdarma v termálních bazénech

Novinky a kulturní akce

Přidána sekce s webkamerami

Na náš web jsme přidali sekci Webkamery, kde si můžete podívat na aktuální pohledy do okolí.

Salsa

Merry Christmas Salsa Latino Night V.

Krátké ukázky vyuky latinskoamerických tanců (salsa, merengue). Večer plný exotické hudby, tanců, míchaných nápojů a dobré zábavy.

Naše motto: „Nechte svou mysl unášet žhavými rytmy a Vaše tělo se roztančí.“ Radek Kubiš, Salsa Zlín

Morávka ve starých pohlednicíchVýstava Morávka na starých pohlednicích

V pátek 1. července 2011 v 17 hodin ve srubu na Sviňorkách, Morávce proběhne vernisáž výstavy Morávka na starých pohlednicích. Výstavu zahájí starosta obce Morávka Ing. Zdeněk Ševčík. Vzhlédnout ji můžete vždy o víkendech od 10 hod a potrvá do 11. září 2011. Srdečně zveme.

Otevření Lanového Centra

Lanový park Po zimní přestávce je od 14. května opět otevřen adrenalinový Lanový park u hotelu Horal nedaleko od našeho apartmánu. Lanový park tvoří 11 překážek různé náročnosti ve výšce 3 až 5 metrů nad zemí. Dráhu zvládnou i začátečníci, vhodná je také pro děti od 120 centimetrů výšky. Lanový park je otevřen denně od 9.30 do 18 hodin. Na místě je možné zapůjčit potřebné lezecké vybavení i přilby, k dispozici je jim také instruktor.

Akce a slevy

V současné době neprobíhá žádná slevová akce.kontakty: +420 910 808 426, ubytovanirazula@seznam.cz | webdesign | mapa webu | © 2018 Apartmína.cz